Samenstelling werkgroep COPD:

De werkgroep is samengesteld uit zorgverstrekkers van de thuiszorg en het ziekenhuis AZ Vesalius.

Voorzitter COPD-werkgroep

Dr. Hans Bamelis
hans.bamelis@telenet.be


THUISZORG


ZIEKENHUIS


Thuisverpleegkundigen

Wit-Gele Kruis Limburg
Monique Reenaers
monique.reenaers@limburg.wgk.be

Kinesitherapeut

Joris Lens
joris.lens@skynet.be

Apotheker

KLAV
Marleen Dethier
Marleen.Dethier@KLAV.BE

Huisarts

Dr Bert Lambrechts
hubert.lambrechts@skynet.be

Listel


Wendy Coemans
wendy.coemans@listel.be

Secretariaat LMN


Annelies Michielsen & Annemieke Frans
secretariaat@lmn-zuidoostlimburg.be


Hoofdverpleegkundige (pneumologie)

Toon Caubergh
caubergh.toon@azvesalius.be

Longarts – campus Bilzen

Dr. Dieriks Bjorn
dieriks.bjorn@telenet.be

Kinesitherapeut – campus Tongeren

Etienne Bosch
kinesisten@azvesalius.be

Diëtisten – campus Tongeren

Hanne Roelen
dietisten@azvesalius.be

Dienst patiëntenbegeleiding

Dave Delcourt
delcourt.dave@azvesalius.be

Kwaliteitscoördinator

Jef Coenen
Coenen.jef@azvesalius.be

Websitedesign: Lize Coenen